ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

1. Типове та Атипове видалення зубів
Процедура зі звичайного видалення зуба планується лікарем та пацієнтом заздалегідь. Для проведення такої маніпуляції мають бути конкретні показання, які виявляються на етапі діагностики. Лікар виконує рентгенологічне дослідження, аналізує його, збирає дані пацієнта про стан здоров’я, приймання медичних препаратів тощо. Перед видаленням пацієнту проводять гігієну ротової порожнини, щоб зняти запальні процеси та знизити ризик постопераційних ускладнень внаслідок розвитку інфекції. Далі знеболюють місце навколо зубу, хірург перевіряє чи подіяв анестетик і починає процедуру. Зуб розхитується спеціальним інструментом, після чого він видаляється.

Атиповим називається видалення, коли зуб має неправильне положення, не прорізався з кісти та потребує особливих маніпуляцій з вилучення з лунки. В цьому випадку використовуються спеціальні інструменти, щоб видалення було мінімально травматичне. Досвід і майстерність лікаря в цьому випадку мають велике значення, саме тому в "KOROLINCHAK CLINIC" хірург з високим рівнем майстерності та десятирічним досвідом роботи.
2. Пластика вуздечки
Пластика передбачає процедуру підрізання тканин вуздечки верхньої губи.
Лікарі проводять методику усунення вуздечки губи, щоб уникнути деяких наслідків:
  1. Під час смоктання в дитини з'являються проблеми. Якщо є порушення вуздечки, то проявляються неприємності під час годування материнським молоком.
  2. Виникають труднощі з вимовою слів.
  3. Важко пережовувати їжу, порушується прикус. Це спостерігається вже в дорослих, що мають укорочену вуздечку.
  4. Відтягуються міжзубні сосочки, що розташовані між передніми зубами. Це призводить до появи щілини між передніми зубами.
  5. Через коротку вуздечку відтягується ясна, що сприяє появі ясенної кишені. Так відкладаються камені, які провокують запалення і кровоточивість ясен;
Важливо проводити корекцію й не тільки в цих випадках. Процедура проводиться і для того, щоб уникнути появи запалень пародонту.

3. Резекція верхівки
Резекція верхівки кореня – це процедура, основною метою котрої є видалення запалення у верхній частині кореня зуба, що передбачає відсікання разом із верхівкою кореня. Процедура дає змогу позбутися джерела інфекції з метою збереження власного зуба.
Запалення у верхівці кореня зуба має негативні наслідки для організму і провокує:
  1. появу головних болів;
  2. розвиток хронічного гаймориту;
  3. загальне нездужання.
Резекція верхівки кореня часто є єдиним можливим варіантом лікування, дає змогу позбутися всіх тканин, пошкоджених патологічним процесом, і уникнути видалення зуба повністю.

Виконання резекції є неминучим після неякісного пломбування зубних каналів, внаслідок чого відбувається проникнення інфекції, котра й призводить до появи запалення.
За деяких обставин існують протипоказання щодо проведення хірургічного втручання з видалення верхньої частини кореня зуба. Щодо них особисто проконсультує лікар-стоматолог.
4. Клаптеві операції.
Клаптева операція – це маніпуляція, при якій усуваються негативні наслідки патологій пародонту. Головною метою якої є відновлення втрачених тканин. В ході операції видаляють запальний осередок, припиняють дистрофічні процеси в кістці та м'яких тканинах. За допомогою даної стоматологічної процедури вирівнюється контур тканини кістки, усуваються зубні і ясеневі кишені, зменшується рухливість зубного ряду.

Запишіться на консультацію в «Korolinchak Clinic»

та перевірте стан своїх зубів.

Пам’ятайте: КРАЩЕ ЖИТТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З УСМІШКИ!

Made on
Tilda