ОРТОДОНТІЯ

Рівні зуби – це здорові зуби.
Неправильний прикус не тільки псує зовнішній вигляд, але й підвищує небезпеку виникнення серйозних хвороб ротової порожнини, скронево-нижньощелепового суглоба і хребта в цілому.
Найчастіше зуби вирівнюють в дитинстві і юнацтві, але сучасні брекет-системи впевнено дозволяють корегувати прикус людям будь-якого віку.
Ортодонтія нового покоління володіє великим арсеналом брекет-систем і методик, розібратися з якими допоможе тільки лікар-ортодонт.

Вирівнювання зубних рядів за допомогою:
 • Брекет систем
Застосування брекет-систем в ортодонтичному лікуванні виправдано вважається результативним методом, який застосовується ортодонтами не тільки для виправлення положення окремих зубів та зубних рядів, але й для усунення деяких зубощелепних змін. Дивним чином брекет-системи не тільки виправляють розташування зубів, але й балансують риси обличчя:
 • Разом із неправильним дистальним прикусом може піти підборідна складка
 • Виправлення мезіального прикусу повертає дорослим чітку дикцію та гарну форму верхньої губи
 • Відкритий прикус, зникаючи, забирає із собою ротове дихання.
У комплекті з цим, пацієнти часто позбавляються деяких інших проблем зі здоров’ям, наприклад, безпричинного головного болю або дискомфорту в області щелепних суглобів. Брекет-системи- це незнімні ортодонтичні конструкції, вони бувають металеві, керамічні, комбіновані, самолігуючі, лінгвальні. Тривалість процесу лікування в кожному випадку індивідуальна і залежить від важкості клінічної ситуації.
 • Пластин
Пластинки – це знімні або незнімні ортодонтичні апарати, які досить часто використовуються для виправлення прикусу.

Пластинки для зубів показані в тому випадку, якщо потрібна корекція форми щелепи або запобігання зміщенню зубів. Вони ефективні для лікування прикусу в період, коли зубощелепна система ще рухлива (приблизно до 12 років). Наприклад, спостерігається нерівномірне зростання нижньої й верхньої щелепи — одна істотно випереджає іншу і, як наслідок, зубам, що зростають, не вистачає місця, або навпаки, між зубами з’являться проміжки. Пластинкові апарати чудово справляються з такими проблемами: коригують ширину піднебіння і впливають на зростання щелеп, виправляючи прикус.
Важливо розуміти, що пластинкові апарати не здатні пересувати зуби. Вони лише допомагають утримати коронки у правильному положенні. Але не дивлячись на це, пластини успішно застосовуються в дитячому віці як найменш травматичний метод виправлення прикусу, який при цьому може похвалитися високою ефективністю та невеликою вартістю.
Повне звикання до пластин відбувається буквально за кілька днів. Крім того, сучасні технології дозволяють зробити пластинки яскравими й барвистими, що просто не може не зацікавити малюків.
Лікарі клініки "KOROLINCHAK CLINIC" із задоволенням підберуть для вашої дитини найкращу пластинку, навчать нею користуватися та зроблять так, що проблеми із прикусом до дорослого віку не доростуть.

 • Елайнерів
Елайнери- це єдиний спосіб вирівнювання зубів у дорослих пацієнтів без брекетів. Технічно елайнери є знімними прозорими капами з полікарбонату, які розробляються індивідуально за результатами 3D-сканування та комп’ютерного моделювання, точно розраховуються необхідні переміщення зубів та виготовляється індивідуальний набір кап для отримання необхідного результату.

Переваги елайнерів
 • Комп’ютерне моделювання дозволяє максимально точно розрахувати результат та всі етапи на шляху до його досягнення.

 • Елайнери прозорі й тому майже непомітні на зубах при носінні

 • Завдяки точному індивідуальному моделюванню капи зручно розташовуються на зубах, виключаючи зміни дикції або відчутного дискомфорту при носінні.

 • Елайнери легко знімаються, щоб можна було провести гігієнічні процедури або приймання їжі. Також легко вони встановлюються на місце

 • На відміну від брекетів при носінні кап у роті немає жодних гострих металевих предметів, тому немає навіть мінімального ризику травматизму

 • Матеріал кап абсолютно безпечний, нетоксичний, гіпоалергенний

Запишіться на консультацію в «Korolinchak Clinic»

та перевірте стан своїх зубів.

Пам’ятайте: КРАЩЕ ЖИТТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З УСМІШКИ!

Made on
Tilda