НАШІ ЛІКАРІ
КОРОЛІНЧАК ГАННА МИХАЙЛІВНА

Спеціальність: дитячий стоматолог.

Ганна Михайлівна має понад 10 років практики в дитячій стоматології, чудово знаходить спільну мову з дітками, так як добре знає їх психологію. Вона зможе не тільки пролікувати зубки, але і вкрай змінити ваше бачення та ставлення до стоматології. Ганна Михайлівна вважає, що перший візит до лікаря може змінити життя малюка.

Ганна Михайлівна у 2013 році закінчила стоматологічний факультет УжНУ, з кожним роком покращує свої знання на курсах, та практикує лікування діток в медикаментозному сні...
Переглянути
Лужецький Богдан Романович

Спеціальність: хірург-імплантолог

Богдан Романович- щелепно-лицьовий хірург, лікар який спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій щелепи та обличчя.
Переглянути
Міханоша Надія Ігорівна

Спеціальність: терапія, ендодонтія

Надія Ігорівна в У 2010р закінчила стоматологічний факультет ЛНУ ім. Д. Галицького, в 2017р закінчила спеціалізацію по терапевтичній стоматології, і почала лікування кореневих каналів під мікроскопом.

Надія Ігорівна як стоматолог- ендодонтист вирішує на своєму прийомі складні випадки ендодонтичного лікування:
-Первинне та вторинне лікування кореневих каналів під мікроскопом;
-видалення зламаних інструментів
-закриття несформованих верхівок та перфорацій біосумісними матеріалами.
Адже від цього залежить збереження здоров’я зубів. За сумісництвом, як лікар-терапевт проводить первинну консультацію, якісну гігієну естетичні реставрації, та усуває найменші ураження, щоб запобігти розвитку руйнувань ваших зубів.
Переглянути
Дьордь Марина Василівна

Спеціальність: дитяча стоматологія, терапія

Марина Василівна своєю харизмою та щирістю легко адаптовує дітей і налаштовує на позитивне лікування. Своїми спритними руками зробить маленькі зубчики ідеальними за лічений час.

І якщо у вас не має можливості відвідати Korolinchak clinic в м.Ужгород, то Марина Василівна також з радістю вас прийме в м.Хуст.

Найспритніших та непосидючих малят, із значними ураженнями ротика вона пролікує в медикаментозному сні.
Переглянути
Пецкарь Мирослав Тіберійович

Спеціальність: ортопедична стоматологія
ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр
Переглянути
Боратинська Лілія Миколаївна

Спеціальність: ортодонтія

Лілія Миколаївна займається вивченням, діагностикою та лікуванням порушень прикусу. Підбором методів корекції прикусу для дорослих різного віку, незалежно від важкості клінічної ситуації, адже, у складних випадках, разом з ортопедом і хірургом розраховують всі етапи лікування з урахуванням особливостей зубних рядів.

Лілія Миколаївна не тільки досконально володіє методикою ортодонтичного лікування дорослих, але і дітей. Враховує особливості щелепи на різних етапах її розвитку, та використовує знання дитячої психології, щоб налаштувати найменших пацієнтів на лікування, та провести його максимально комфортно.

Переглянути
Сабадош Людмила Олександрівна

Спеціальність: дитяча стоматологія
Людмила Олександрівна - це джерело наполегливості, педантичності та ідеально відполірованих реставрацій.

Окрім ідеальних реставрацій відкрила у собі здібності до комунікації з дітками. Вона допоможе не тільки навчити ваших діток правильно чистити зубки,а і виростити ідеально відповідальних дорослих пацієнтів у майбутньому.

Людмила Олександрівна вважає,що робота дитячим стоматологом, це професія супергероя, адже дитяча стоматологія вміщає в собі всі галузі стоматології,як терапію,такою ж мірою хірургію, ендодонтію. Тому вона постійно відвідує курси та розвиває свої навички,щоб якомога краще зробити зубки вас та ваших діток здоровими.
Переглянути
ддддддддддддддддддддддддд
Переглянути
Made on
Tilda